آرتیم  |  RTeam.ir

طراحی وبسایت، خدمات هاست و دامنه، طراحی و گرافیک

جهت مشاهده پاسخ هر سوال، بر روی عنوان سوال مورد نظر خود کلیک کنید.


در این بخش می‌توانید پاسخ به سوالات متداول کاربران و مشتریان را در رابطه با مجموعه آرتیم، خدمات ارائه شده، سفارشات و ... را بیابید.

خدمات آرتیم فقط برای اعضاء سایت در دسترسی می باشد، بنابراین شما ابتدا باید در سایت عضو شده و سپس وارد پنل کاربری خود شوید تا به سرویس ها و خدمات دسترسی داشته باشید.

ورود به سایت: جهت ورود به سایت شناسه کاربری و رمز عبور خود را در صفحه ورود وارد کرده و سپس وارد سایت می شوید؛ لازم به ذکر است که شناسه و رمز عبور، هر دو توسط خودتان در لحظه عضویت انتخاب می شود و در هر لحظه که بخواهید، می توانید رمز عبور خود را تغییر دهید.

عضویت در سایت: در صفحه عضویت، شناسه کاربری و رمز عبور را وارد کرده و اطلاعات اصلی شامل شماره تماس، آدرس ایمیل و نام خود را وارد می کنید. مابقی اطلاعات را در آینده، در صفحه پروفایل می توانید وارد کنید؛ تمامی اطلاعات را می توانید از طریق بخش پروفایل پنل کاربری، ویرایش کنید.

جهت ثبت سفارشات ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید؛ سپس در صفحه هر سفارش، توضیحات مربوطه قرار داده شده است و در انتهای صفحات فرم سفارش وجود دارد؛ از طریق فرم، سفارش خود را به راحتی می توانید ثبت نمایید.

سفارشاتی که قیمت مشخص دارند مانند سفارش هاست، ثبت دامنه و خدمات گرافیک و ... پس از ثبت سفارش، به صورت اتوماتیک فاکتور بیعانه یا فاکتور کل هزینه (براساس نوع سفارش متغیر است) برای شما صادر می شود؛ پس از پرداخت فاکتور، فرآیند آماده سازی/طراحی/... سفارش شما شروع می گردد.

شفارشاتی که قیمت مشخص و ثابت ندارند مانند سفارش برنامه نویسی و سفارش طراحی وبسایت و ...، پس از ثبت، سفارش شما توسط مسئول بخش مربوطه بررسی می گردد؛ سپس در صورت نیاز به تکمیل اطلاعات ارسالی به شما فرم دیگری ارائه شده و در صورت کامل بودن اطلاعات، هزینه برآورد شده و فاکتور بیعانه برای شما صادر می گردد و پس از پرداخت فاکتور، فرآیند سفارش شما شروع می گردد.

تمامی سفارشاتی که شما ثبت می کنید، با اطلاعات کامل در پنل کاربری شما به صورت کاملاً تفکیک شده نمایش داده می شود و شما در هر زمان که بخواهید می توانید سفارش خود را مشاهده/مدیریت کنید.

در صورتی که سفارش شما نیاز به پیگیری بیشتری داشته باشد، شماره سفارش و مشکل خود را با بخش پشتیبانی در میان بگذارید تا پیگیری مورد نیاز انجام شود.

هر گونه سوالی در رابطه با سفارشات ثبت شده خود داشته باشید، می توانید از طریق پنل کاربری به بخش پشتیبانی تیکت ارسال کرده و سوال خود را مطرح کنید.


آرتیم سیستمی پیاده سازی کرده است که نیازی نیست شما برای انجام بازاریابی به دنبال مشتری بروید؛ تنها کافیست یکی از کد هایی که با لینک اختصاصی شما به صورت متنی؛ بنر و ... در پنل کاربری شما در بخش بازاریابی قرار گرفته است را در سایت یا شبکه های اجتماعی خود قرار دهید؛ سپس به ازای هر کلیک بر روی لینک اختصاصی شما، پورسانت دریافت می کنید؛ همچینین در صورتی که کاربر ارجاء داده شده توسط شما در سایت آرتیم عضو شود و سفارش ثبت کند نیز به شما پورسانت تعلق خواهد گرفت.

هیچ محدودیتی برای بازاریابی تعریف نشده است و به هر میزان که بازاریابی انجام شود به شما پورسانت تعلق خواهد گرفت؛ تنها کافیست لینک اختصاصی خود را در سایت یا شبکه های اجتماعی خود قرار دهید.

پورسانت بازاریابی به صورت کاملاً اتوماتیک محاسبه می شود که با بالا رفتن تعداد بازاریابی شما، درصد پورسانت شما بالاتر می رود؛ همچنین در صورت ارتقاء سطح حساب کاربری، پورسانت بالاتری دریافت می کنید.

پورسانت هدایت کاربر: به ازای هر بار کلیک بر روی لینک بازاریابی شما، مبلغ ۱۰/۱۵/۲۰ تـومان به شما پورسانت تعلق می گیرد که بسته به سطح حساب کاربری مبلغ متفاوت است.

پورسانت عضویت کاربر: به ازای هر کاربری که توسط لینک شما در سایت عضو گردد، مبلغ ۲۰۰/۳۵۰/۵۰۰ تـومان به شما پورسانت تعلق می گیرد که بسته به سطح حساب کاربری مبلغ متفاوت است.

پورسانت ثبت سفارشات: به ازای ثبت هر سفارش توسط کاربر ارجاع داده شده توسط لینک بازاریابی شما، معادل ۵ تا ۳۰ درصد از هزینه سفارش به شما پورسانت تعلق می گیرد که بر اساس سطح حساب کاربری و تعداد سفارش بازاریابی شده، مقدار متغیر است.

کل رکورد های بازاریابی شده شما جهت شفاف سازی با اطلاعات و زمان دقیق بازاریابی، در پنل کاربری شما قرار می گیرد. جهت برداشت درآمد در پنل کاربری می توانید درخواست برداشت را ارسال کنید؛ توجه کنید که بسته به سطح حساب کاربری بین ۱۲ تا ۷۲ ساعت پس از ثبت درخواست وجه مورد نظر برای شما کارت به کارت می گردد.

در صورت بالا بودن تعداد بازاریابی شما و رسیدن به بالاترین سطح پورسانت، قسمت درخواست برداشت برای شما غیر فعال شده و در روز اول هر هفته کل وجه بازاریابی شده برای شما کارت به کارت می گردد.


بخش پشتیبانی ۲۴ ساعته ۷ روز هفته آرتیم آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. هر گونه سوال یا مشکلی را می توانید با پشتیبانی سایت در میان بگذارید تا سریعاً به شما پاسخ داده شود و مشکل شما بر طرف گردد.

توجه کنید که پشتیبانی فقط به صورت ایمیل و تیکت پشتیبانی می باشد و پشتیبانی تلفنی در حال حاضر امکان پذیر نیست.

در صورتی که در تیکت های ارسالی به بخش پشتیبانی، تیم پشتیبانی آرتیم نتواند به طور کامل به سوال یا مشکل شما رسیدگی کند یا جهت پاسخ به تیکت شما نیاز به بخش دیگری باشد؛ یکی از مسئولین بخش مورد نظر به تیکت ارسالی شما متصل شده و تا پایان رفع مشکل یا سوال شما، بخش پشتیبانی و بخش مورد نظر پاسخگوی شما هستند.

کلیه تراکنش ها و فاکتور های صادر شده برای شما، در پنل کاربری شما قرار می گیرد و در بخش حسابداری و مالی پنل کاربری می توایند تمام فاکتور های خود را مشاهده و مدیریت کنید. برای هر فاکتور صادر شده در آرتیم یک شماره تراکنش تعریف می شود، در صورتی که مشکلی داشته باشید، شماره تراکنش و مشکل مورد نظر خود را با بخش پشتیبانی سایت در میان بگذارید.

هر تراکنش پرداختی یک شناسه پرداخت دریافت می کند که در صورت نیاز به پیگیری پرداخت انجام شده می توانید شماره پیگیری را به بانک استفاده شده جهت پرداخت ارائه دهید تا تمام اطلاعات آن پرداخت را به شما ارجاء دهند.

پرداخت های غیر آنلاین که توسط بخش حسابداری آرتیم پرداخت گردد یا ثبت شود؛ دارای شناسه پرداخت داخلی می باشد که می توانید جهت پیگیری، شناسه و مشکل را با بخش پشتیبانی در میان بگذارید.

پس از هر پرداخت موفق، اطلاعات دقیق پرداخت در فاکتور مورد نظر ثبت می گردد؛ این اطلاعات شامل شناسه پرداخت، زمان دقیق پرداخت، آی پی پرداخت کننده و حساب مقصد می باشد. در هر زمان می توانید فاکتور و رسید پرداخت را در پنل کاربری خود مشاهده و دریافت کنید.

پس از پرداخت هر فاکتور؛ فاکتور کامل شده به شما نمایش داده می شود؛ همچنین دکمه چاپ فاکتور در انتهای آن فاکتور نمایش داده خواهد شد. بنابراین شما با کلیک بر روی آن دکمه می توانید فاکتور و رسید پرداخت را چاپ کنید یا ذخیره کنید.

توجه کنید که هنگام کلیک بر روی دکمه چاپ فاکتور، علاوه بر قابلیت پرینت فاکتور، هر نرم افزار ذخیره سازی دیگری بر روی سیستم شما نصب شده باشد در دسترس بوده و می توانید از آن استفاده کنید؛ به طور مثال بر روی ویندوز ۷/۸/۱۰ نرم افزار XPS وجود دارد که با انتخاب آن هنگام چاپ فاکتور، فاکتور مورد نظر به صورت عکس پیشرفته در سیستم شما ذخیره می گردد؛ همچنین در صورت داشتن اپلیکیشن Print to PDF می توانید فاکتور را به صورت فایل پی دی اف ذخیره کنید.

در صورتی که به پنل کاربری خود دسترسی ندارید یا نمی توانید فاکتور را دریافت نمایید، با پشتیبانی سایت مشکل را در میان بگذارید تا فایل ذخیره شده فاکتور را برای شما ارسال کنند.


شرکت آرتیم با سابقه هفت ساله در زمینه طراحی وب سایت و برنامه نویسی، خدمات سئو و بهینه سازی و نیز خدمات گرافیک و طراحی، میزبانی وب، ثبت دامنه و ... در تمام کشور ارائه خدمات می نماید. لازم به ذکر است که تمامی خدمات آرتیم از لحظه ثبت سفارش تا لحظه تحویل و نیز پشتیبانی خدمات به صورت آنلاین و تحت وب انجام می گیرد.

آرتیم علاوه بر طراحی وب سایت و طراحی فروشگاه های اینترنتی، خدمات طراحی و برنامه نویسی نرم افزار های تحت وب را نیز انجام می دهد، از جمله این نرم افزار ها میتوان به نرم افزار های کاملاً تحت وب انبار داری، حسابداری آنلاین، کنترل حساب، سی آر ام CRM، پنل های مدیریت دیتابیس، نرم افزار های فروش، ثبت و ارائه فاکتور، نرم افزار ارائه و اجرای کلاس های آموزشی و ... اشاره نمود.

همکاری با آرتیم به سه صورت انجام می شود که به شرح زیر است:

۱) بازاریابی: شما می توانید با قرار دادن لینک اختصاصی بازاریابی تعریف شده برای شما و قرار دادن لینک در سایت یا شبکه های اجتماعی خود به راحتی بازاریابی کنید و کسب درآمد عالی از آرتیم دریافت نمایید.

۲) فروش پکیج: شما می توانید پکیج های آرتیم را در سایت و شبکه های اجتماعی خود برای فروش با لینک اختصاصی خود قرار دهید و پورسانت دریافت کنید.

۳) استخدام در آرتیم: مجموعه آرتیم همواره در حال گسترش و جذب نیرو می باشد، شما می توانید با ثبت درخواست در صفحه استخدام، در صورت تأیید شدن در مجموعه آرتیم استخدام شده و فعالیت کنید.

انتخاب سرویس دهنده خدمات کاملاً به اختیار شما بوده و شما می توانید هر سایت یا شرکتی را انتخاب نمایید؛ اما توجه کنید زمانی می توانید موفق باشید که ارائه دهنده تمام خدمات مورد نیاز شما یک شرکت واحد باشد. زیرا در صورتی که هر یک از سرویس های خود را از شرکتی مجزا تهیه کنید، ارتباط و هماهنگی بین سرویس ها با مشکل مواجه می شود و نیز هزینه شما افزایش پیدا می کند.

مجموعه آرتیم سعی کرده است تمامی نیاز ها و خدمات مورد نیاز شما را پوشش دهد و به صورت یکپارچه به شما خدمت رسانی کند؛ شما با انتخاب آرتیم، تمام نیاز های خود را برطرف می کنید.

تجربه بیش از هفت سال فعالیت آرتیم باعث شده بتوانیم تمام مشتریان خود را در بالاترین سطح رضایت قرار دهیم؛ تمام مشتریان آرتیم، از ما رضایت کامل داشته و تمام سرویس های مورد نیاز خود را از ما دریافت می کنند.

پشتیبانی تمام وقت و پنل کاربری کامل آرتیم باعث می شود براحتی آرتیم را انتخاب کنید. بسیاری از مجموعه ها همه چیز را در پشت پرده قرار می دهند و هیچ اطلاعاتی در اختیار کاربر و مشتری قرار نمی دهند، اما در آرتیم همه چیز در اختیار شماست؛ لیست قیمت تمام خدمات و نحوه انجام خدمات، ارائه سورس اصلی سایت های خریداری شده و ارائه فایل طرح اصلی باعث شده است که آرتیم یکی از برترین سرویس دهنده های کشور باشد.