آرتیم  |  RTeam.ir

طراحی وبسایت، خدمات هاست و دامنه، طراحی و گرافیک

طراحی آزاد


سفارش طراحی آزاد جهت ثبت سفارشات طراحی هایی است که در سایت بخشی به آن اختصاص داده نشده؛ بخش طراحی و گرافیک آرتیم، پذیرایی تمام سفارشات شماست، این سفارشات می تواند شامل سفارش ست اداری، طراحی بنر تبلیغاتی، طراحی بروشور و کاتالوگ، طراحی قالب پی اس دی سایت، طراحی طرح های انتزاعی، طراحی بکگراند و ... باشد.


از دیگر فعالیت های گرافیکی آرتیم می توان به طراحی بیلبورد، تابلو، طراحی پک های بسته بندی، تیزر های تبلیغاتی، انیمیشن های تصویری، روتوش تصاویر، روتوش عکس عروسی و مجالس و ... اشاره کرد.


طراحی و ساخت بنر های متحرک تبلیغاتی gif و فلش نیز انجام می گردد.


در صورتی که برای ثبت سفارش مشکلی دارید: فرآیند ثبت سفارشات

توضیحات و حدود قیمت برخی از موارد


طراحی ست اداری

ست اداری معمولاً برای شرکت ها و مجموعه های بزرگ مناسب است، ست اداری به طور معمول شامل طرح پاکت A4,A5 و سربرگ A4,A5,A6 و طرح کاور و طرح روی سی دی، طرح کاغذ یادداشت، طرح خودکار، طرح کارت های پرسنلی، طرح اتیکت و ... می باشد که بسته به نوع طرح و اقلام مورد نیاز هزینه برآورد می گردد که هزینه شروع طراحی از ۳۰۰ هزار تـومان شروع می گردد.


بروشور و کاتالوگ

بروشور و کاتالوگ انواع مختلفی دارند که بر اساس تعداد طرح مورد نیاز برای آنها برآورد قیمت می گردند. به طور معمول هزینه هر طرح بین ۵۰ تا ۱۵۰ هزار تـومان می باشد.


قالب پی اس دی سایت

طراحی قالب PSD وبسایت بسته به تعداد طرح مختلف صفحات قیمت گذاری می گردد. به طور معمول طرح PSD هر صفحه بین ۵۰ تا ۷۵ هزار تـومان برآورد می گردد.


طرح های انتزاعی و بکگراند

طراحی بک گراند یا طرح های انتزاعی خاص بسته به نوع و اندازه طرح درخواستی و نیاز یا عدم نیاز به خلق شخصیت و کاراکتر قیمت گذاری می گردند که شروع هزینه از ۷۵ هزار تـومان می باشد.


طراحی بیلبورد و تابلو

طراحی ساده بسته به اندازه کلی طرح و فرمت طرح درخواستی (PSD برای طرح های چاپی و cdr برای طرح هایی که نیاز به برش دارند و Ai یا eps برای طرح هایی با اندازه متغیر) قیمت گذاری می گردند. به طور معمول هزینه هر طرح پایین تر از ۴۰۰ هزار تـومان می باشد؛ طرح های پیچیده که نیاز به خلق شخصیت یا کاراکتر داشته باشند یا طرح های چند وجهی بسته به اندازه و نوع طرح هزینه ای بالاتر از ۴۰۰ هزار تـومان خواهند داشت.


طراحی پک های بسته بندی

طراحی بسته بندی و پک ها به دو دسته طبقه بندی می گردد؛ یکی طرح و شکل بسته بندی (منظور طرح جعبه بسته بندی است) و دیگری طرح چاپی روی بسته بندی. طرح پاکت های دو بعدی (مانند پاکت نامه، کاور سی دی و ...) به همراه شکل جعبه/پاکت هزینه ای بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تـومان دارند و هزینه شکل جعبه های چند وجهی بسته به اندازه جعبه، تعداد لایه های جعبه و تعداد وجه قیمت گذاری می گردد و در نهایت طرح چاپی روی جعبه برای شما طراحی می شود که بسته به تعداد وجه قیمت گذاری می شود.


انیمیشن های تصویری

هزینه طراحی انیمیشن های تصویری بدون نیاز به خلق شخصیت و کاراکتر هر ۱۰ ثانیه ۵۰۰ هزار تـومان و هزینه انیمیشن های تصویری با شخصیت سازی هر ۱۰ ثانیه دو میلیون تـومان می باشد.


روتوش تصاویر/تغییر رنگ

روتوش یا تغییر رنگ تصاویر بسته به نوع طرح و حجم تغییرات قیمت گذاری می شود که شروع هزینه به ازای هر تصویر ۵۰ هزار تـومان می باشد. توجه کنید که روتوش چهره شروع هزینه آن از ۸۰ تـومان است.


روتوش عکس عروسی و مجالس

هزینه روتوش تک عکس بزرگ بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تـومان، هزینه روتوش زیر ۱۵ عکس به ازای هر تصویر بین ۶۰ تا ۹۰ هزار تـومان، روتوش بالای ۱۵ تصویر به ازای هر تصویر بین ۴۰ تا ۷۵ هزار تـومان قیمت گذاری می گردد.


بنر های تبلیغاتی

بنر های تبلیغاتی چاپی بین ۱۵۰ تا ۴۰۰ هزار تـومان و بنر های تبلیغاتی وبسایت به صورت ثابت بین ۵۰ تا ۲۵۰ هزار تـومان و بنر های متحرک تصویری بین ۱۰۰ تا ۴۰۰ هزار تـومان و بنر های فلش بین ۳۵۰ تا ۸۰۰ هزار تـومان قیمت گذاری می شوند.

فرم سفارش طراحی آزاد


فرم سفارش فقط برای کاربران سایت در دسترس است، به پنل کاربری خود وارد شده یا در سایت عضو شوید.

0%