آرتیم  |  RTeam.ir

طراحی وبسایت، خدمات هاست و دامنه، طراحی و گرافیک

طراحی کارت ویزیت


امروزه کارت ویزیت یکی از مهمترین نیاز های هر شخص و شرکتی می باشد، این کارت می تواند شامل اطلاعات تماس، آدرس ها و توضیحاتی باشد که شما می خواهید به مخاطب خود انتقال دهید. همچنین در صورتی که یک شرکت بزرگ داشته باشید، کارت ویزیت شما با ست اداری (شامل سربرگ، پاکت نامه و ...) شرکت شما می تواند طرح کلی یکسانی داشته باشد که این کار باعث بالا رفتن ارزش کارت ویزیت و نیز بیشتر شدن تأثیر گذاری کارت ویزیت در ذهن مخاطب می گردد.


کارت ویزیت به ویژه برای اشخاص حقیقی به نوعی اولین و اصلی ترین مانور تبلیغاتی به حساب می آید؛ با داشتن کارت ویزیت و ارائه و تحویل به مشتری، دوستان و دیگر افراد، کسب و کار خود را گسترش می دهید. در کارت ویزیت می توانید اطلاعات تماس مشخصات، آدرس وبسایت و دیگر موارد مورد نیاز جهت ارائه را درج کنید؛ بنابراین گیرنده کارت به طور کلی کاتالوگ و بروشوری خلاصه از کسب و کار و فعالیت های شما دریافت می کند.


قطع استاندارد طراحی و گرافیک در ایران ۹x۵ سانتیمتر به صورت مستطیلی می باشد، اما بسته به نوع فعالیت، محتوای کارت و هدف از ایجاد و طراحی کارت، می توان کارت ویزیت را در اندازه و قطع های مختلف و حتی به صورت شکل دار و خلاقانه نیز طراحی کرد. مسلماً بازخورد و جلوه کارت ویزیت های شکل دار بالاتر از کارت ویزیت ساده می باشد.


بسته به طرح و محتوای کارت ویزیت می توان کارت ویزیت را به صورت عمودی یا افقی یا مربعی طراحی کرد؛ همچنین یک رو یا دو رو بودن کارت ویزیت نیز به انتخاب شما بستگی دارد. جهت ارائه بهترین کارت ویزیت منطبق با نیاز شما، طیف های رنگی کارت را نیز می توانید انتخاب نمایید.


پس از اتمام طراحی و تحویل طراح اصلی به شما پیشنهاد چاپ کارت ویزیت ارائه می گردد که در صورت تمایل با ثبت سفارش چاپ، می توانید کارت ویزیت را در محل بصورت چاپ شده تحویل بگیرید.


در صورتی که برای ثبت سفارش مشکلی دارید: فرآیند ثبت سفارشات

کارت ویزیت ساده

ساده ترین و ارزان ترین شکل کارت ویزیت می باشد که به دو حالت یکرو و دو رو می توان طراحی کرد؛ در این نوع کارت ویزیت از المان های خاصی در طراحی استفاده نشده و عمدتاً تک رنگ می باشند.


کارت ویزیت خلاقانه

در طراحی کارت ویزیت های خلاقانه با استفاده از طرح، رنگ، المان ها و ... کارت طراحی می گردد که استفاده از این موارد باعث زیبایی خاص کارت ویزیت شده و از مهم تر گیرایی بالای موضوع و محتوا می باشد.


کارت ویزیت شکل دار

کارت ویزیت های شکل دار جذابیت بسیار خاصی دارند، فرض کنید که کار شما دوربین باشد، کارت ویزیت شما به شکل دوربین طراحی می گردد. کارت ویزیت های شکل دار توسط افراد حتی تا سالها بعد نیز نگه داری و مشاهده می گردند و به دلیل طرح دار و شکل دار بودن کارت تنها با یک نگاه می توان به محتوای کارت پی برد.


کارت ویزیت شیشه ای

کارت ویزیت شیشه ای تنها یک رو می باشد؛ بدین صورت است که المانها، متون و ... نوعی طراحی می گردد که پس از چاپ براحتی قابل خواندن باشد. این نوع کارت ویزیت شفاف بوده و مانند یک شیشه بسیار نازک مقوایی یا لمینت است که متون، لوگو و ... روی آن قرار گرفته است.


کارت گارانتی

کارت های گارانتی شامل بخش هایی اضافه ای از مابقی کارت ها می باشد، آن هم شماره گارانتی، شماره کالا و از این قبیل موارد می باشد. کارت های گارانتی به دو صورت یک رو و دو رو قابل طراحی است. بر روی کارت های گارانتی علاوه بر اطلاعات کلی، شرایط اعمال گارانتی نیز قید می شود؛ بنابراین طراحی آن باید به نحوی باشد که محتوا و شرایط و شماره سریال گارانتی خوانا و قابل مشاهده باشد.


کارت پرسنلی ساده

کارت پرسنلی ساده معمولاً شامل قسمت تصویر کارمند، نام، سمت و شماره کارمندی در روی آن است و برای کارت های دو رو معمولاً سطوح دسترسی، مجوز های لازم و دیگر اطلاعات کارمند و نیز شرایط و ضوابط قید می گردد.


کارت پرسنلی هوشمند

کارت های هوشمند دارای نوار دیتا (Data Ribbon) هستند، در طراحی کارت محلی خالی برای قرار گرفتن نوار در نظر گرفته می شود، بر روی این کارت ها به دلیل هوشمند بودن معمولاً فقط نام و شماره کارمند و اعتبار کارت قید می گردد (مشابه کارت های بانکی) و در کارت های دو رو، سمتی که نوار دیتا قرار دارد، شرایط و ضوابط قید می گردد.

لیست هزینه و زمان طراحی


پس از اینکه پیش طرح های سفارش به شما تحویل داده شد، در صورت تمایل می توانید پیش طرح جدیدی درخواست کنید تا طرح های متفاوتی برای شما طراحی گردد. قیمت های نوشته شده در جدول بر حسب تـومان می باشد.


نوع لوگوپیش طرحزمان طراحیهزینه
ساده یکرو۱ طرح۱ روز۸۰,۰۰۰
ساده دو رو۲ طرح۲ روز۱۲۰,۰۰۰
خلاقانه یکرو۲ طرح۴ روز۱۱۰,۰۰۰
خلاقانه دو رو۴ طرح۶ روز۱۶۵,۰۰۰
شکل دار یکرو۲ طرح۵ روز۲۰۰,۰۰۰
شکل دار دو رو۴ طرح۷ روز۳۰۰,۰۰۰
شیشه ای شفاف۲ طرح۵ روز۲۶۰,۰۰۰
کارت گارانتی یکرو۱ طرح۲ روز۱۵۰,۰۰۰
کارت گارانتی دو رو۲ طرح۳ روز۲۲۵,۰۰۰
کارت پرسنلی ساده یکرو۱ طرح۲ روز۹۰,۰۰۰
کارت پرسنلی ساده دو رو۲ طرح۳ روز۱۳۵,۰۰۰
کارت پرسنلی هوشمند یکرو۱ طرح۲ روز۱۲۰,۰۰۰
کارت پرسنلی هوشمند دو رو۲ طرح۴ روز۱۸۰,۰۰۰

فرم سفارش طراحی کارت ویزیت


در فیلد لوگو در صورتی که شما لوگو و آیکون خاصی دارید که می خواهید در طراحی استفاده گردد، آن را انتخاب نمایید تا در طرح شما از آن استفاده گردد؛ در صورت نداشتن لوگو این فیلد را خالی بگذارید.


فرم سفارش فقط برای کاربران سایت در دسترس است، به پنل کاربری خود وارد شده یا در سایت عضو شوید.

0%