آرتیم  |  RTeam.ir

طراحی وبسایت، خدمات هاست و دامنه، طراحی و گرافیک

طراحی و گرافیک


طراحی و گرافیک شامل سفارشات مختلفی می شود مانند طراحی لوگو، طراحی آیکون، طراحی کارت ویزیت و ست های اداری، طراحی سربرگ های خاص، طراحی بروشور و کاتالوگ و ... که به شرح زیر است. بخش طراحی آرتیم با بهره گیری از برترین متخصصین و طراحان، آماده خدمت رسانی و طراحی ایده ها و نیاز های شما می باشد. در نظر داشته باشید که کیفیت اتفاقی نیست، شاید تعریفه طراحی در آرتیم اندکی بالاتر از دیگر سایت ها باشید؛ اما تضمین کیفیت بسیار مهم تر از هزینه می باشد.

تمام سفارشات طراحی و گرافیک در آرتیم، برخلاف دیگر شرکت های طراحی، پس از اتمام کار طراحی، فایل اصلی طرح برای شما ارسال می گردد، بدین صورت شما در هر زمان که بخواهید می توانید در طرح خود تغییرات دلخواه را اعمال کنید و نیازی به پرداخت هزینه مجزا نیست. همچنین در روند طراحی پیش طرح هایی برای شما ارسال می گردد که شما می توانید نظر خود را اعلام فرمایید و تغییرات مورد نظر را اعلام کنید؛ همچنین در صورتی که پیش طرح ها مورد تأیید شما نبود، می توانید درخواست پیش طرح جدید کنید تا پیش طرح های جدیدی برای شما طراحی گردد.

طراحی لوگو و آیکون


لوگو و آیکون، یکی از مهمترین بخش های هر سایت و شرکت محسوب می شود؛ از لوگوی سایت در طراحی سربرگ، تابلو، مهر شرکت، فاکتور و سایت و ... استفاده می گردد. لوگوی یک سایت باید مختص آن سایت طراحی و آماده گردد، این لوگو برند شما است و شما با آن شناخته می شوید، بنابراین لوگو باید هویت شما را مشخص نماید. بخش طراحی و گرافیک آرتیم، آماده طراحی بهترین و مناسب ترین لوگو ها با خلق ایده های جدید بوده و هم اکنون در خدمت شماست.


سابقه طراحی نشانه به زمانهای بسیار بسیار دور بر می گردد. در طراحی های گرافیکی، طراحی نشانه یکی از تخصصهای رایج و منحصر به فرد به شمار می‌آید. انسانهای اولیه برای انتقال مفاهیم مثلا شکار در یک نقطه، علائمی را روی دیوار غارها ایجاد می کردند. هر کجا آن علامت دیده میشد، مفهوم مشخصی را به مخاطب و بیننده منتقل می نمود.


لوگو نشانه یا علامتی گرافیکی است که سرمایه داران، موسسات، شرکت ها، سایت ها و حتی اشخاص، جهت ایجاد تمایز خود از دیگران در دید عموم، جهت ارائه و نمایش برند تجاری و نیز جهت معرفی خود به دیگران از آنها استفاده می‌کنند. هر شخص، شرکت، موسسه و سایتی نیاز به لوگو و آیکون اختصاصی خود دارد؛ در بسیاری از زمینه ها، لوگو و آیکون حتی از اسم سایت و اسم شرکت نیز مهم تر است.


ثبت سفارش: طراحی لوگو و آیکون

طراحی انواع کارت ویزیت


امروزه کارت ویزیت یکی از مهمترین نیاز های هر شخص و شرکتی می باشد، این کارت می تواند شامل اطلاعات تماس، آدرس ها و توضیحاتی باشد که شما می خواهید به مخاطب خود انتقال دهید. همچنین در صورتی که یک شرکت بزرگ داشته باشید، کارت ویزیت شما با ست اداری (شامل سربرگ، پاکت نامه و ...) شرکت شما می تواند طرح کلی یکسانی داشته باشد که این کار باعث بالا رفتن ارزش کارت ویزیت و نیز بیشتر شدن تأثیر گذاری کارت ویزیت در ذهن مخاطب می گردد.


کارت ویزیت به ویژه برای اشخاص حقیقی به نوعی اولین و اصلی ترین مانور تبلیغاتی به حساب می آید؛ با داشتن کارت ویزیت و ارائه و تحویل به مشتری، دوستان و دیگر افراد، کسب و کار خود را گسترش می دهید. در کارت ویزیت می توانید اطلاعات تماس مشخصات، آدرس وبسایت و دیگر موارد مورد نیاز جهت ارائه را درج کنید؛ بنابراین گیرنده کارت به طور کلی کاتالوگ و بروشوری خلاصه از کسب و کار و فعالیت های شما دریافت می کند.


ثبت سفارش: طراحی انواع کارت ویزیت

طراحی آزاد


سفارش طراحی آزاد جهت ثبت سفارشات طراحی هایی است که در سایت بخشی به آن اختصاص داده نشده؛ بخش طراحی و گرافیک آرتیم، پذیرایی تمام سفارشات شماست، این سفارشات می تواند شامل سفارش ست اداری، طراحی بنر تبلیغاتی، طراحی بروشور و کاتالوگ، طراحی قالب پی اس دی سایت، طراحی طرح های انتزاعی، طراحی بکگراند و ... باشد.


از دیگر فعالیت های گرافیکی آرتیم می توان به طراحی بیلبورد، تابلو، طراحی پک های بسته بندی، تیزر های تبلیغاتی، انیمیشن های تصویری، روتوش تصاویر، روتوش عکس عروسی و مجالس و ... اشاره کرد.


طراحی و ساخت بنر های متحرک تبلیغاتی gif و فلش نیز انجام می گردد.


ثبت سفارش: طراحی آزاد