آرتیم  |  RTeam.ir

طراحی وبسایت، خدمات هاست و دامنه، طراحی و گرافیک

بازاریابی و کسب درآمد عالی


تمام کاربران آرتیم به راحتی و بدون نیاز به انجام هیچگونه فعالیت خاص می توانند کسب درآمد بسیار عالی و مناسبی از آرتیم داشته باشند.


برای بازاریابی و کسب درآمد در آرتیم نیازی نیست به دنبال مشتری رفته و وقت خود را تلف کنید؛ بلکه تنها کافیست لینک اختصاصی خود را درون سایت، در شبکه های اجتماعی و یا هر کجا که تمایل داشته باشید قرار دهید؛ به همین سادگی. پس از آن با هر بار کلیک بر روی لینک اختصاصی شما و وارد شدن به سایت یا عضویت و یا ثبت سفارشات به شما پورسانت و درآمد تعلق می گیرد.


لینک اختصاصی برای هر کاربر به صورت یکتا بوده که به طور کلی به شکل زیر است و فقط USERID در لینک تغییر می کند؛ در پنل کاربری می توانید اطلاعات کامل تر را در این رابطه مطالعه کنید.

RTeam.ir/m?i=USERID


جهت راحتی در پنل کاربری، در منوی "بازاریابی و کسب درآمد" انواع کد های آماده لینک، بنر و ... با لینک اختصاصی شما قرار داده شده است، بنابراین تنها کافیست کد مورد نظر را کپی کرده و در جای دلخواه خود قرار دهید. و پس از قرار دادن لینک، کسب درآمد شما شروع می گردد، به همین سادگی ...


در پنل کاربری در منو بازاریابی و کسب درآمد، علاوه بر لینک ها و کد های آماده، آمار کامل بازاریابی های انجام شده توسط لینک شما، درآمد دریافتی، درصد پورسانت و درآمد و زمان کوکی به شما نمایش داده می شود.

نحوه کار سیستم بازاریابی آرتیم


پس از کلیک بر روی لینک اختصاصی شما، یک رکورد کوکی در مرورگر بازدید کننده با مدت زمان مشخص و شناسه شما ثبت می گردد، که تا پایان مدت زمان اعتبار کوکی، شما به عنوان معرف و ارجاع دهنده آن کاربر شناخته می شوید. بنابراین یک امتیاز بازدید با لینک اختصاصی برای شما ثبت می گردد همچنین در صورت عضویت کاربر، ثبت سفارشات و خرید محصولات به شما پورسانت بازاریابی تعلق می گیرد.


پس از ارجاع کاربر، محدودیتی در تعداد خرید یا سفارشات وجود ندارد و به ازای هر سفارش و هر خرید توسط آن کاربر، به شما پورسانت مشخص شده تعلق خواهد گرفت.


توجه: سیستم تشخیص لینک و بازاریابی و واریز پورسانت و ... تماماً به صورت اتوماتیک بوده و هیچ گونه خطایی در نحوه عملکرد سیستم وجود ندارد؛ در صورتی که سوال یا مشکلی داشتید می توانید به بخش پشتیبانی پرسش یا مشکل خود را مطرح نمایید.


توجه: بنا به درخواست کاربران، از این پس به ازای هر کاربر ارجاعی و بازدید آنها از سایت، مبلغ پورسانتی به حساب شما واریز می گردد که بسته به سطح حساب کاربری شما، این مبلغ متغیر است.


درصد پورسانت و مدت زمان کوکی بر اساس فعالیت شما متغیر است، پورسانت اولیه شما ۵ درصد و طول کوکی ۲ ساعت می باشد، با بالا رفتن امتیاز و فعالیت، درصد و زمان کوکی افزایش می یابد، درصد پورسانت تا ۳۰ درصد و طول کوکی تا یک هفته قابل ارتقا می باشد. لازم به ذکر است که با بالا رفتن سطح حساب کاربری، پورسانت شما نیز بالاتر رفته و طول زمان آن افزایش خواهد یافت. بنابراین پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به بازاریابی سطح حساب خود را افزایش دهید تا پورسانت بالاتری کسب نمایید.


به منظور شفاف سازی و جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی، آمار کامل با اطلاعات مورد نیاز هر کاربر ارجاعی توسط شما، در پنل کاربری شما قابل مشاهده است. بنابراین شما می توانید کاربران ارجاع داده شده توسط خود را پیگیری نمایید، همچنین سفارشات و خرید های انجام شده توسط آنها را مشاهده کنید.


توجه کنید که شما می توانید از درآمد بازاریابی بدست آمده جهت پرداخت سفارشات خود استفاده کنید و یا اینکه درخواست برداشت وجه ثبت کنید تا وجه مورد نظر به حساب بانکی شما واریز گردد.