آرتیم  |  RTeam.ir

طراحی وبسایت، خدمات هاست و دامنه، طراحی و گرافیک

چطور سفارش دهیم؟


تمامی سفارشات به صورت آنلاین صورت می گیرد و امکان ثبت سفارش تلفنی و ... وجود ندارد. برای هر بخش، فرم سفارش مربوط به آن بخش طراحی و کد نویسی و آماده شده است. پس از ثبت سفارشات، در پنل کاربری شما، اطلاعات و رکورد سفارش در دسترس و قابل مشاهده و مدیریت می باشد.


توجه: فرم سفارشات تنها برای کاربران سایت در دسترس می باشد، بنابراین قبل از ثبت هر گونه سفارش، ابتدا باید در سایت عضو شوید یا در صورتی که عضو سایت هستید به پنل کاربری خود وارد شده، سپس نسبت به ثبت سفارشات اقدام فرمایید.


جهت ثبت سفارشات هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید تمام سفارشات مورد نیاز خود را به راحتی در سایت ثبت نمایید؛ اما توجه کنید که نباید بیش از چهار سفارش در انتظار پرداخت داشته باشید. همچنین در نظر داشته باشید که سفارشاتی که قیمت ثابت ندارند و پس از ثبت سفارش، برآورد قیمت می گردند، تنها تا ۷۲ ساعت پس از برآورد قیمت، قابل پرداخت می باشند و پس از این زمان، سفارش شما به صورت اتوماتیک لغو می گردد.


جهت مشاهده روند ثبت سفارشات، بر روی عنوان سفارش مورد نظر خود کلیک نمایید.

برنامه نویسی و طراحی وب

در صفحه سفارش برنامه نویسی و طراحی وبسایت، شما می توانید وبسایت مورد نظر خود را سفارش دهید تا آرتیم به صورت اختصاصی برای شما آن را کد نویسی و طراحی کند. فرآیند سفارش به شرح زیر است:


مشاهده توضیحات

در صفحه طراحی وبسایت توضیحات مورد نیاز قبل از ثبت سفارش را می توانید مطالعه فرمایید.


ارتباط با مشاوره آرتیم

تیم مشاوره رایگان آرتیم، به شما برای ثبت سفارش و نوع سایت و ... کمک کرده و شما را در این زمینه راهنمایی می کند. مشاوره رایگان کاملاً رایگان می باشد.


ثبت سفارش

پس از مطالعه و مشورت، شما باید سفارش خود را ثبت کنید، در فرم ثبت سفارش بخشی جهت ارائه توضیحات شما، تعبیه شده است که در آن توضیحات و شرح سایت درخواستی خود را می نویسید.


بررسی و ارائه توضیحات

پس از ثبت سفارش، مسئول بخش برنامه نویسی سفارش شما را بررسی کرده و توضیحات مورد نیاز را به شما ارائه می کند؛ ارائه توضیحات به صورت ایمیل و پیامک صورت می گیرید، اما در برخی از شرایط جهت ارائه با شما تماس تلفنی برقرار می گردد.


تکمیل و ادامه سفارش

پس از دریافت توضیحات، لینکی به شما ارائه می گردد که شما توسط آن صفحه، سفارش خود را تکمیل می کنید. تکمیل سفارش شامل بخش هایی است که برای طراحی و کد نویسی سایت شما الزامی بوده و توضیحات آن در مرحله قبل به شما ارائه شده است.


برآورد هزینه و زمان

پس از تکمیل و ثبت، هزینه و زمان کد نویسی و طراحی سایت شما برآورد شده و به شما اعلام می گردد، همچنین فاکتور بیعانه سفارش در پنل کاربری شما ثبت می گردد.


پرداخت بیعانه

در این مرحله شما ۷۲ ساعت فرصت دارید بیعانه سفارش را پرداخت نمایید، جهت پرداخت درگاه آنلاین وجود دارد و می توانید مستقیم هزینه را پرداخت نمایید، همچنین جهت راحتی شماره حساب و کارت نیز وجود دارد تا به صورت غیر آنلاین بتوانید هزینه را بپردازید. اگر ۷۲ ساعت از صدور فاکتور شما بگذرد ولی هزینه را پرداخت نکنید، سفارش شما لغو خواهد شد.


شروع کد نویسی و طراحی

به محض پرداخت هزینه، کد نویسی و طراحی وبسایت شما توسط برنامه نویسان و طراحان آرتیم شروع می گردد.


ارائه پیش نمایش

پس از گذشت مدت زمانی از کد نویسی و طراحی (بسته به سایت درخواستی این زمان متغیر است.) به شما پیش نمایشی از آنچه که کد نویسی شده ارائه می گردد.


اظهار نظر و تغییرات

شما به مدت ۲۴ ساعت فرصت دارید، پیش نمایش را بررسی کرده و تغییرات مورد نیاز را اعلام کنید تا در ادامه کد نویسی تغییرات و نظر شما لحاظ گردد.


ادامه کد نویسی و طراحی

پس از ثبت اظهار نظر، پروسه کد نویسی شما ادامه پیدا می کند.


ارائه پیش نمایش نهایی

پس از اتمام کد نویسی و طراحی، پیش نمایش نهایی به شما ارائه می گردد.


اظهار نظر نهایی

از لحظه تحویل پیش نمایش نهایی، شما ۴۸ فرصت ارائه اظهار نظر و اعلام تغییرات را دارید.


تکمیل و آماده سازی

پس از ثبت اظهار نظر و اعلام تغییرات نهایی، سایت شما تکمیل شده و خروجی گرفته می شود. در صورتی که نیاز به نصب و راه اندازی داشته باشد، این عملیات انجام می گردد؛ نهایتاً برای شما فاکتور مانده حساب صادر می گردد.


پرداخت مانده حساب

پس از پرداخت مانده حساب، سایت شما به مرحله تحویل می رسد.


تحویل کامل به شما

پس از رسیدن به مرحله تحویل، تمام اطلاعات لازم به همراه یک فایل آموزش استفاده (ویدئویی یا مصور) به شما ارائه می گردد.

خرید پکیج های آماده

پکیج های آماده به کد ها و اسکریپت هایی اطلاق می گردد که آرتیم برای فروش یا بعضاً به صورت رایگان قرار داده است؛ این پکیج ها شامل کد های خاص، پلاگین و افزونه ها و نیز پکیج های سایت آماده می باشد.


مشاهده پکیج ها

شما در صفحه پکیج های آماده (زیر مجموعه بخش طراحی وبسایت) می توانید پکیج ها را مشاهده، مقایسه و بررسی نمایید؛ همچنین برای اکثر پکیج ها، دمو و پیش نمایشی نیز تعریف شده است که می توانید کاربرد آن را مشاهده فرمایید.


انتخاب پکیج مورد نظر

پس از بررسی پکیج ها، نوبت به انتخاب می رسد، در این مرحله شما پکیج خود را انتخاب می نمایید.


مشاهده توضیحات و شرایط پکیج

پس از انتخاب پکیج مورد نظر، به شما توضیحات مورد نیاز در رابطه با نصب، اجرا یا نحوه عملکرد ارائه می گردد.


ثبت سفارش خرید پکیج

در فرم سفارش، اطلاعات مورد نیاز از شما دریافت می گردد. همچنین پس از ثبت سفارش خرید، فاکتور مورد نظر برای شما صادر می گردد.


پرداخت هزینه

شما موظف هستید حداکثر تا ۷۲ ساعت پس از صدور فاکتور، نسبت به پرداخت آن اقدام فرمایید؛ پس از این زمان، سفارش و تراکنش شما منقضی شده و باطل می گردد.


نصب و راه اندازی پکیج

پس از پرداخت هزینه، اطلاعات لازم جهت نصب، اجرا و عملکرد پکیج به شما ارائه می گردد؛ همچنین به شما امکان ثبت درخواست نصب و اجرای پکیج توسط متخصصین آرتیم داده خواهد شد.


تحویل کامل به شما

در نهایت شما می توانید پکیج خود را تحویل گرفته و از آن استفاده نمایید.

برنامه نویسی جزئی

منظور از برنامه نویسی جزئی، کد نویسی اسکریپت ها و پروژه های کوچک و حتی پروژه های دانشگاهی می باشد؛ در این بخش هر نوع سفارش برنامه نویسی را می توانید ثبت نمایید و محدودیتی وجود ندارد.


ثبت سفارش

در هنگام ثبت سفارش، باید پروژه و سفارش خود را شرح دهید.


برآورد هزینه و زمان

پس از ثبت، سفارش شما توسط متخخصین و برنامه نویسان آرتیم بررسی شده و برآورد قیمت و زمان می گردد و پس از اطلاع رسانی به شما، فاکتور بیعانه آن برای شما صادر می گردد.


پرداخت بیعانه

شما ۷۲ ساعت پس از صدور فاکتور، فرصت دارید هزینه را پرداخت نمایید، پس از آن زمان در صورت عدم پرداخت، سفارش شما لغو می گردد.


شروع کد نویسی

پس از پرداخت هزینه، کد نویسی سفارش شما شروع می گردد.


ارائه پیش نمایش

پس از گذشت مدتی از کد نویسی (زمان بر اساس نوع سفارش متغیر است) به شما پیش نمایشی از آنچه که آماده شده است، ارائه می گردد.


بررسی و اظهار نظر

شما ۲۴ ساعت فرصت ارائه تغییرات و اظهار نظر دارید.


تکمیل کد نویسی

پس از ارائه اظهار نظر یا گذشت محلت تعیین شده، کد نویسی سفارش شما ادامه پیدا می کند.


گرفتن خروجی نهایی

پس از اتمام کد نویسی، از پروژه شما خروجی نهایی گرفته شده و فاکتور مانده حساب برای شما صادر می گردد.


پرداخت مانده حساب

شما موظف هستید مانده حساب را پرداخت نمایید.


تحویل فایل نهایی به شما

پس از پرداخت، فایل کامل پروژه به همراه تمام توضیحات و اطلاعات مورد نیاز به شما ارائه می گردد.

سفارش خرید هاست

سرویس میزبانی وب یا هاست فضایی در دنیای اینترنت می باشد که اطلاعات، قالب، پنل مدیریت و فایل های سایت شما بر روی آن نگهداری و ذخیره می گردد، هاست ها انواع مختلفی دارند که بر اساس قدرت پردازنده ها، فضای هاست، مکان سرور هاست، پهنای باند و ... قیمت گذاری می شوند.


بررسی و مقایسه پلن ها

در صفحه هاست لینوکس حرفه ای به شما پلن های مختلف هاست جهت مشاهده امکانات و مقایسه ارائه می گردد.


مشاهده لیست قیمت پلن ها

شما می توانید در این بخش قیمت خرید پلن ها را مشاهده کنید، لازم به ذکر است که هاست را می توانید به صورت ماهانه، فصلی، نیم سال و سالانه و بالاتر خریداری نمایید.


انتخاب پلن مورد نظر

پس از بررسی، پلن هاست مورد نظر خود را انتخاب نمایید.


مشخص کردن دامنه

برای خرید هاست، حتماً باید یک دامنه داشته باشید، این دامنه ورودی می تواند از قبل توسط آرتیم ثبت شده باشد یا توسط سرور دیگری ثبت شده باشد و شما به آرتیم آن را انتقال دهید و حتی می توانید دامنه جدیدی درخواست نمایید.


ثبت سفارش

پس از انتخاب پلن و دامنه، اطلاعات مورد نیاز از شما درخواست می گردد و پس از تکمیل سفارش را ثبت نمایید.


پرداخت هزینه

پس از ثبت سفارش، فاکتور هزینه برای شما صادر می گردد؛ ۷۲ ساعت پس از صدور فاکتور فرصت دارید تا هزینه را پرداخت نمایید و پس از آن زمان در صورت عدم پرداخت، سفارش و تراکنش شما منقظی شده و باطل میگردد.


پروسه آماده سازی و نصب

پس از پرداخت، پروسه و فرآیند آماده سازی هاست و نیز ثبت/انتقال/انتخاب دامنه شما شروع می گردد؛ فرآیند نصب سیستم مدیریت هاست و دیگر موارد بین ۲ تا ۲۴ ساعت زمان می برد.


تحویل سرویس به شما

پس از آماده سازی و اتمام فرآیند نصب، سرویس خریداری شده به همراه اطلاعات لازم تحویل داده می شود.

سفارش ثبت دامنه

جهت حضور در دنیای اینترنت، شما نیازمند یک دامنه هستید، این دامنه آدرس و شناسه سایت شماست. به صور مثال دامنه سایت ما RTeam.ir می باشد. دامنه ها از دو بخش اسم و پسوند تشکیل شده اند، نام دامنه شامل حروف، اعداد و خط تیره {-} می تواند باشد (در مثال قبل نام دامنه ما RTeam) و پسوند دامنه را باید از لبست پسوند های جهانی موجود انتخاب نمایید. هر پسوند مشخصه یک کشور یا فعالیت خاص است. (به طور مثال پسوند ir. مربوط به ایران می باشد.)


مشاهده لیست قیمت

لیست قیمت و هزینه ثبت دامنه را در صفحه ثبت انواع دامنه مشاهده خواهید کرد، در این لیست هزینه ثبت یک ساله، دو سال و پنج سال دامنه قید شده است؛ طبیعی است که هر چه تمدید طولانی تری داشته باشید علاوه بر تخفیف و کاهش هزینه، اعتبار دامنه سایت شما بالاتر رفته و به ارزش سایت شما افزوده می گردد.


بررسی آزاد بودن دامنه

شما باید یک نام و یک پسوند برای دامنه خود انتخاب نمایید؛ ممگن است دامنه مورد نظر شما را از قبل شخص حقیقی یا حقوقی دیگری خریداری کرده باشد، بنابراین شما باید نام دامنه را جهت آزاد بودن بررسی نمایید و در صورت آزاد بودن نام، می توانید دامنه را سفارش داده و به نام خود ثبت کنید.


انتخاب/ایجاد رابط دامنه

رابط دامنه به معنای شخصی است که صاحب و مالک حقوقی دامنه می باشد، این اطلاعات باید به صورت کاملاً صحیح وارد شده و اطلاعات واقعی شما باشد. در هنگام تمدید/انتقال و یا فروش دامنه، شما باید مدارک خود را جهت تطابق با اطلاعات صاحب دامنه ارائه دهید، در صورت مغایرت در اطلاعات، فرآیند تمدید/انتقال یا فروش دامنه شما معلق می گردد تا هویت اصلی صاحب دامنه محرز گردد.


ثبت سفارش

پس از انتخاب/ایجاد رابط دامنه، مابقی اطلاعات مورد نیاز را تکیمل کرده و فرم را ثبت نمایید.


پرداخت هزینه

پس از ثبت فاکتور هزینه برای شما صادر می گردد، ۷۲ ساعت فرصت دارید هزینه را پرداخت نمایید، در غیر این صورت سفارش و تراکنش شما منقضی و باطل می گردد.


پروسه ثبت دامنه

پس از پرداخت هزینه، به دلیل یک طرفه بودن و غیر قابل بازگشت بودن فرآیند ثبت دامنه، جهت جلوگیری از بروز مشکلات، به شما نام دامنه جهت تأیید نهایی ارائه می گردد و پس از تأیید نهایی نام، فرآیند ثبت دامنه شما شروع میگردد. زمان ثبت بر اساس رجیستر و ثبات مورد نظر ممکن است از ۴ ساعت تا ۴۸ ساعت به طول بینجامد.


تحویل کنترل پنل به شما

پس از اتمام و ثبت دامنه، به شما کنترل پنل اصلی دامنه ارائه می گردد و پس از آن می توانید از دامنه استفاده نمایید.

طراحی کارت ویزیت

در آرتیم بخش دیگری جهت ارائه خدمات طراحی و گرافیک وجود دارد، شما می توانید در صفحه سفارش طراحی کارت ویزیت، انواع کارت ویزیت را سفارش دهید تا برای شما به صورت کاملاً حرفه ای طراحی و آماده گردد.


مشاهده مدل های طراحی

مدل های مختلف کارت ویزیت، جهت گرفتن ایده به شما ارائه می گردد.


مشاهده لیست قیمت و زمان

لیست قیمت و زمان طراحی و آماده سازی کارت ویزیت به صورت جدولی در اختیار شما قرار دارد.


ثبت سفارش

پس از انتخاب و مشاهده لیست، اقدام به ثبت سفارش کنید.


پرداخت بیعانه

پس از ثبت سفارش، فاکتور بیعانه برای شما صادر می گردد؛ حداکثر تا ۷۲ ساعت پس از صدور فاکتور، فرصت دارید آن را پرداخت نمایید، پس از آن زمان در صورت عدم پرداخت هزینه، سفارش شما منقضی و باطل می گردد.


ارائه پیش طرح

پس از پرداخت فرآیند طراحی پیش طرح برای شما شروع میگردد و بر اساس سفارش ثبت شده به شما پیش طرح هایی ارائه می گردد.


اظهار نظر و انتخاب

پس از ارائه پیش طرح به شما، ۲۴ ساعت فرصت اظهار نظر و انتخاب طرح مورد نظر خود را دارید.


تکمیل طراحی

پس از انتخاب و اظهار نظر، طرح انتخاب شده برای شما تکمیل و آماده می گردد.


پرداخت مانده حساب

پس از تمکیل برای شما فاکتور مانده حساب صادر می گردد و شما ملزم به پرداخت آن هستید.


تحویل طرح نهایی

پس از پرداخت طراح اصلی به شما تحویل داده می شود.

طراحی لوگو و آیکون

لوگو و آیکون، یکی از مهمترین بخش های هر سایت و شرکت محسوب می شود؛ از لوگوی سایت در طراحی سربرگ، تابلو، مهر شرکت، فاکتور و سایت و ... استفاده می گردد. لوگوی یک سایت باید مختص آن سایت طراحی و آماده گردد، این لوگو برند شما است و شما با آن شناخته می شوید، بنابراین لوگو باید هویت شما را مشخص نماید. بخش طراحی و گرافیک آرتیم، آماده طراحی بهترین و مناسب ترین لوگو ها با خلق ایده های جدید بوده و هم اکنون در خدمت شماست.


مشاهده مدل های طراحی

مدل های مختلف لوگو و آیکون، جهت گرفتن ایده به شما ارائه می گردد.


مشاهده لیست قیمت و زمان

لیست قیمت و زمان طراحی و آماده سازی لوگو و آیکون به صورت جدولی در اختیار شما قرار دارد.


ثبت سفارش

پس از انتخاب و مشاهده لیست، اقدام به ثبت سفارش کنید.


پرداخت بیعانه

پس از ثبت سفارش، فاکتور بیعانه برای شما صادر می گردد؛ حداکثر تا ۷۲ ساعت پس از صدور فاکتور، فرصت دارید آن را پرداخت نمایید، پس از آن زمان در صورت عدم پرداخت هزینه، سفارش شما منقضی و باطل می گردد.


ارائه پیش طرح

پس از پرداخت فرآیند طراحی پیش طرح برای شما شروع می گردد و بر اساس سفارش ثبت شده به شما پیش طرح هایی ارائه می گردد.


اظهار نظر و انتخاب

پس از ارائه پیش طرح به شما، ۲۴ ساعت فرصت اظهار نظر و انتخاب طرح مورد نظر خود را دارید.


تکمیل طراحی

پس از انتخاب و اظهار نظر، طرح انتخاب شده برای شما تکمیل و آماده می گردد.


پرداخت مانده حساب

پس از تمکیل برای شما فاکتور مانده حساب صادر می گردد و شما ملزم به پرداخت آن هستید.


تحویل طرح نهایی

پس از پرداخت طراح اصلی به شما تحویل داده می شود.

سفارش طراحی آزاد

سفارش طراحی آزاد جهت ثبت سفارشات طراحی است که در سایت بخشی به آن اختصاص داده نشده؛ بخش گرافیک و طراحی آرتیم، پذیرایی تمام سفارشات شماست، این سفارشات می تواند شامل سفارش ست اداری، طراحی بنر تبلیغاتی، طراحی بروشور و کاتالوگ، طراحی قالب پی اس دی سایت، روتوش تصاویر، روتوش عکس عروسی و مجالس، طراحی طرح های انتزاعی، طراحی بکگراند و ... باشد.


ثبت سفارش

در هنگام ثبت سفارش شما باید طرح مورد نیاز خود را به صورت کامل شرح دهید.


برآورد هزینه و زمان

پس از ثبت سفارش، توسط مدیریت بخش طراحی، سفارش شما بررسی و زمان و هزینه حدودی آن برآورد شده و به شما اطلاع رسانی می گردد..


تکمیل سفارش

پس از برآورد هزینه حدودی سفارش، جهت دریافت اطلاعات کامل تر به شما فرم دیگری ارائه می گردد. پس از تکمیل و ارسال، سفارش شما کامل بررسی شده و هزینه و زمان دقیق آن برآورد شده و برای شما فاکتور صادر می گردد.


پرداخت بیعانه

پس از برآورد و صدور فاکتور؛ حداکثر تا ۷۲ ساعت پس از صدور فاکتور، فرصت دارید آن را پرداخت نمایید، پس از آن زمان در صورت عدم پرداخت هزینه، سفارش شما منقضی و باطل می گردد.


ارائه پیش طرح

پس از پرداخت فرآیند طراحی پیش طرح برای شما شروع می گردد و بر اساس سفارش ثبت شده در صورت نیاز به شما پیش طرح هایی ارائه می گردد تا بررسی کرده و نظر خود را بیان کرده یا تغییرات مورد نیاز را ارائه دهید..


تکمیل طراحی

پس از انتخاب و اظهار نظر، طرح انتخاب شده برای شما تکمیل و آماده می گردد.


پرداخت مانده حساب

پس از تمکیل برای شما فاکتور مانده حساب صادر می گردد و شما ملزم به پرداخت آن هستید.


تحویل طرح نهایی

پس از پرداخت طراح اصلی به شما تحویل داده می شود.

تمدید سرویس هاست

پس از ثبت سفارشات و پرداخت و خرید هاست، یک رکورد جدید در بخش "سرویس های من" در پنل کاربری شما ایجاد می گردد. شما می توانید اطلاعات کامل هاست خریداری شده خود را در آن قسمت مشاهده کرده و سرویس خود را مدیریت کنید.


اطلاع رسانی سررسید

هر سرویس هاست خریداری شده بر اساس مدت زمان خرید، تاریخ سررسیدی برای آن مشخص می گردد. قبل از به اتمام رسیدن تاریخ سررسید به شما چندین مرتبه اطلاع رسانی می گردد تا نسبت به تمدید سرویس خود اقدام کنید.


تمدید سرویس

شما در هر زمان از لحظه خرید تا نهایتاً یک هفته پس از تاریخ سررسید می توانید سرویس خود را تمدید نمایید و محدودیتی در تمدید سرویس وجود نداشته و تا هر زمان که بخواهید امکان تمدید سرویس وجود دارد.


ارتقاء سرویس

تمامی هاست های خریداری شده دارای قابلیت ارتقاء و افزایش حجم و امکانات می باشند، در صورتیکه تمایل به ارتقاء سرویس خود داشته باشید، در پنل کاربری، در بخش "سرویس های من" می توانید سرویس مورد نظر خود را به حجم (فضای میزبانی) و امکانات دلخواه ارتقاء دهید.


تغییر سرویس

در صورت تمایل به تغییر سرویس هاست، می توانید درخواست خود را ثبت نمایید، حداکثر ۳ ساعت پس از ثبت درخواست، هزینه دقیق تغییر سرویس بر اساس روزهای باقی مانده و اعتبار سرویس شما محاسبه شده و به شما اطلاع داده می شود و در صورت تمایل به تغییر، سرویس شما بروزرسانی شده و تغییر پیدا می کند.


تمدید خودکار سرویس

تمدید خودکار سرویس هاست فقط برای کاربران سطح "طلایی" قابل استفاده می باشد؛ در پنل کاربری می توانید سطح پنل خود را ارتقاء دهید. سیستم تمدید خودکار کاربران طلایی بدین صورت است که در زمان سررسید، سرویس مورد نظر به صورت خودکار تمدید شده و هزینه از کیف پول شما در پنل کاربری کسر می گردد.

تمدید خودکار عمدتاً برای سرویس هایی با بازه زمانی کم یک ماهه، دو ماهه و سه ماهه کاربرد دارد، اما برای تمام سرویس های خود می توانید تمدید خودکار را فعال نمایید.

انتقال/تمدید دامنه

دامنه های ثبت شده یا انتقال داده شده شما در پنل کاربری در بخش سرویس ها، زیر منوی "دامنه های من" قابل مشاهده و مدیریت می باشد.


انتقال دامنه

در صورتی که دامنه خود را از جای دیگری خریداری کرده باشید و تمایل داشته باشید دامنه را به آرتیم منتقل کنید، باید در سایت، بخش هاست و دامنه، زیر منوی "انتقال/ثبت انواع دامنه"، درخواست انتقال خود را ثبت نمایید، لازم به ذکر است که فرآیند انتقال دامنه از یک سرور به سرور دیگر بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت به طول می انجامد. پس از انتقال، دامنه در پنل کاربری در بخش "دامنه ها من" قابل مشاهده و مدیریت می باشد.


اطلاع رسانی سررسید

هر دامنه ثبت شده در پنل شما، بر اساس مدت زمان خرید، تاریخ سررسیدی برای آن مشخص می گردد. قبل از به اتمام رسیدن تاریخ سررسید به شما چندین مرتبه اطلاع رسانی می گردد تا نسبت به تمدید دامنه اقدام کنید.


تمدید دامنه

شما در هر زمان که بخواهید می توانید دامنه خود را تمدید نمایید و به اعتبار زمانی دامنه خود اضافه کنید، دامنه ها به صورت سالانه تمدید می گردند که از یک سال تا ۱۰ سال قابل تمدید و سفارش هستند، هر چه دامنه خود را طولانی تر تمدید نمایید اعتبار دامنه بالاتر رفته و همچنین هزینه شما کاهش پیدا می کند.

لازم به ذکر است که در صورت عدم تمدید و اتمام اعتبار زمانی، دامنه شما غیر فعال می گردد اما تا ۳۰ روز پس از سررسید مالکیت آن همچنان به نام شما می باشد و شما می توانید دامنه را تمدید نمایید، پس از آن مالکیت دامنه باطل شده و در صورت تمایل به استفاده از دامنه، باید مجدد دامنه ثبت گردد و خریداری شود.


تمدید خودکار دامنه

تمدید خودکار دامنه فقط برای کاربران سطح "طلایی" در دسترس می باشد؛ در پنل کاربری می توانید دامنه های خود را مشاهده و مدیریت کنید و در صورت تمایل سرویس تمدید خودکار دامنه را فعال نمایید. سیستم تمدید خودکار دامنه برای کاربران طلایی بدین صورت است که در زمان سررسید، دامنه مورد نظر به صورت خودکار تمدید شده و هزینه از کیف پول شما در پنل کاربری کسر می گردد.

تمدید خودکار دامنه به ویژه برای افرادی که چندین سایت و دامنه های مختلفی دارند بسیار کاربردی است.