آرتیم  |  RTeam.ir

طراحی وبسایت، خدمات هاست و دامنه، طراحی و گرافیک

پرداخت وجه


پس از ثبت و تأیید هر سفارش، تراکنشی برای آن سفارش در پنل کاربری شما ثبت می گردد که شما از طریق درگاه آنلاین بانک می توانید تراکنش را به راحتی پرداخت کنید، پس از پرداخت موفق، سفارش شما به صورت اتوماتیک بروزرسانی می گردد؛ اما در صورتی که امکان پرداخت آنلاین وجه از طریق درگاه بانک را نداشته باشید، می توانید از اطلاعات درج شده در این صفحه جهت پرداخت وجه استفاده نمایید. لازم به ذکر است که پس از پرداخت غیر آنلاین (واریز به حساب بانکی یا کارت به کارت وجه)، باید اطلاعات رسید پرداخت را در این صفحه ثبت نمایید تا توسط بخش حسابداری و مالی بررسی و تأیید گردد.


توجه: در صورتی که سفارش شما محدود به زمان می باشد حتماً هزینه را از طریق پنل کاربری به صورت آنلاین پرداخت نمایید، زیرا فرآیند بررسی و تأیید پرداخت های غیر آنلاین ۴ تا ۱۲ ساعت زمان می برد.


جهت راحتی شما، بخش دیگری جهت پرداخت آزاد وجه به صورت آنلاین در انتهای صفحه قرار داده شده است؛ پس از پرداخت به شما رسید کامل پرداخت با تاریخ و مشخصات و شناسه پیگیری نمایش داده می شود، همچنین در صورتی که وارد پنل کاربری خود شده باشید سپس نسبت به پرداخت آزاد وجه اقدام فرمایید، رسید پرداخت در پنل کاربری شما ثبت می گردد.

اطلاعات حسابپیامک اطلاعات حساب


کپتچا» 2 6 3 9

پس از پرداخت غیر آنلاین وجه (کارت به کارت یا واریز به حساب بانکی)، باید رسید پرداخت را در فرم زیر ثبت نمایید، همچنین می توانید تصویر اسکن شده رسید را به پست الکترونیکی بخش حسابداری و مالی ارسال کنید.

لازم به ذکر است که بررسی و تأیید صحت پرداخت های غیر آنلاین ۴ تا ۱۲ ساعت پس از ثبت رسید و نیز در زمان و ساعات کاری بخش حسابداری انجام می گیرد.

ارتباط با حسابداری و مالی
finance@RTeam.ir
ساعت کار حسابداری و مالی
هر روز از ساعت ۸ تا ۲۰

ثبت رسید پرداخت غیر آنلاین


تاریخ پرداخت
ساعت پرداخت
تـومان
کپتچا» 8 2 8 6

پرداخت آزاد وجه


توجه: خواهشمندیم تا حد امکان از پرداخت هزینه فاکتور در این قسمت خودداری فرمایید؛ این بخش برای پرداخت آزاد و پرداخت ها بدون فاکتور تعبیه شده است، اما در صورتی که دسترسی به فاکتور خود ندارید و از طریق فرم زیر تمایل به پرداخت هزینه دارید، لطفاً در فیلد توضیحات، عنوان و علت پرداخت را شرح دهید.


تـومان
کپتچا» 9 5 5 4
در حال ارسال اطلاعات به بانک ...