آرتیم  |  RTeam.ir

طراحی وبسایت، خدمات هاست و دامنه، طراحی و گرافیک

حریم خصوصی کاربران


مجموعه آرتیم | RTeam.ir
آخرین بروزرسانی: اردیبهشت ۱۳۹۵

مجموعه آرتیم حریم ‌شخصی مشتریان و بازدید کنندگان را محترم می‌شمارد و به حفاظت از اطلاعات شخصی مشتریان و بازدید کنندگان خود پایبند است. این صفحه مرتبط با حفاظت از حریم خصوصی کاربران وبسایت آرتیم به نشانی www.RTeam.ir می باشد.

در هنگام مشاهده و بازدید از وبسایت، اطلاعات شخصی شما ذخیره و جمع آوری نمی گردد، مگر آنکه شما آن اطلاعات را در اختیار آرتیم قرار دهید. این سند، قوانین عمومی ما را در جمع آوری و استفاده از اطلاعات مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت‌ شرح می‌دهد. ما می‌خواهیم مطمئن شویم که شما می دانید، اطلاعاتی که شما در اختیار ما گذاشته اید را، چگونه استفاده خواهیم کرد، یا استفاده نخواهیم کرد. به همین دلیل، جهت اطلاع کامل از حقوق خود، تقاضا می کنیم تا این سند را مطالعه نمایید.


در مورد بازدیدکنندگان، وب سایت‌های ما در شبکه جهانی وب برای بازدید عموم تعبیه شده است. در این راستا شما می‌توانید از وب سایت‌های ما بازدید نمایید بدون آنکه هویت، یا سایر اطلاعات شخصی خود را برای ما فاش کنید.

در مورد مشتریان و همکاران فعلی و آینده، هنگامی که شما اطلاعات شخصی هویتی (هر گونه اطلاعاتی که هویت شما را فاش کند) در اختیار ما قرار می‌دهید، می‌توانید مطمئن باشید که این اطلاعات تنها برای پشتیبانی ارتباط شما و شرکت مورد استفاده قرار خواهدگرفت.


شرکت چه نوع اطلاعاتی را جمع آوری می‌کند؟

هنگامی که شما از وب سایت ما بازدید می‌کنید، وب سرور ما اطلاعات پایه شما را جمع آوری می‌کند. این اطلاعات درباره نام دامنه، زمان بازدید، صفحاتی که از آن بازدید کرده اید، است که شامل اطلاعات هویتی نیست، به جز مواقعی که برای جلوگیری از کلاهبرداری و سوء استفاده از سیستم مورد نیاز است.

زمانیکه جهت استفاده از خدمات شرکت در سایت ثبت نام می کنید، از شما اطلاعات هویتی شما شامل نام، نشانی و شماره تماس شما دریافت و ذخیره می گردد.

تا زمانی که شما مشتری شرکت باقی بمانید، اطلاعات با توجه به وضعیت حساب کاربری، نوع خدمات و کار سیستم، مدیریت می‌شوند. به علاوه ممکن است نامه‌های الکترونیکی مشتری و سایر مراسلات و مکاتبات با مشتری در صورت لزوم ذخیره شوند.

لازم به ذکر است که شرکت تحت هیچ شرایطی اطلاعات حساب بانکی یا کارت شما را دریافت و ذخیره نمی کند و تمامی تراکنش های سایت، از طریق درگاه های معتبر بانکی کشور صورت گرفته و در صورت بروز هرگونه مشکل، طرف مقابل شما بانک مورد نظر می باشد.


ما اطلاعات را چگونه استفاده می‌کنیم؟

شرکت اطلاعات شخصی شما را مورد مبادله یا اجاره یا فروش، با هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ثالث قرار نخواهد داد.

از اطلاعات تماس کاربران و اطلاعات وارد شده، تنها جهت ارائه خدمات و ارائه سرویس به شما استفاده می گردد.

جهت جلوگیری از بروز مشکلات و ربات های جمع آوری اطلاعات، تمامی اطلاعاتی که از طریق فرم های وبسایت ارسال و ثبت می گردند، تماماً توسط خود اشخاص وارد می گردد، زیرا سیستم به صورت اتوماتیک از ارسال و ثبت فرم توسط ربات ها جلوگیری می کند. بنابراین با ارسال هر گونه اطلاعاتی از طریق فرم ها، به صراحت رضایت خود را برای استفاده از این اطلاعات در جهت مقاصدی که در این سند بیان شده، اعلام می‌دارد.


شرکت به جز موارد زیر، در هیچ مورد دیگری از شما تصویر اسکن شده مدارک اصلی شامل کارت ملی و شناسنامه را دریافت نمی کند، و در هنگام دریافت این مدارک در شرایط و موارد زیر، این اطلاعات تا زمانی که از خدمات سایت استفاده می کنید، به صورت کاملاً محرمانه نزد شرکت می ماند.

  • اسکن کارت ملی جهت تمدید/انتقال دامنه
  • اسکن کارت ملی جهت ارائه لایسنس سورس های خاص ارائه شده در سایت
  • اسکن کارت ملی و شناسنامه جهت احراز هویت و ارتقای سطح حساب کاربری
  • اسکن کارت ملی و شناسنامه جهت دریافت درگاه پرداخت آنلاین بانک با مالکیت کاربر (ممکن است بانک ارائه کننده درگاه مدارک دیگری نیز دریافت کند.)
  • اسکن کارت ملی و شناسنامه و ارسال کپی کاغذی مدارک (کپی برابر اصل شده رسمی) در صورت تمایل به استفاده شخصی کاربر از درگاه پرداخت شرکت آرتیم

لازم به ذکر است که درصورت ارائه مدارک جهت احراز هویت و ارتقاء سطح حساب کاربری، در مابقی موارد نیازی به ارائه مجدد مدارک نبوده و از مدارک ارسال شده قبل توسط شرکت استفاده می گردد.


ما اطلاعات شخصی و حساب کاربری مشتری را فاش نخواهیم کرد، مگر اینکه متقاعد شویم افشای این اطلاعات در جهت شناسایی یا تماس یا اقامه دعوی علیه کسی باشد که باعث صدمه و خسارت به حقوق و اموال شرکت یا مشتریان شرکت یا دیگران شده باشد. ما ممکن است اطلاعاتی را مطابق با قانون، یا در جایی که شرکت متقاعد شود که، قانون نیازمند این اطلاعات است، در اختیار مقامات قضایی قرار دهیم.

شرکت همچنین محتویات هیچ نامه الکترونیکی، یا مراسلات و مکاتباتی که شرکت برای مشتریان خود ذخیره می‌کند را برای هیچ شخص ثالثی افشا نخواهد کرد، مگر در (الف) موضوع سلامت و ایمنی عمومی مطرح باشد، (ب) در ارتباط با انتقال اموال تجاری دیگری به مشتری باشد، (ج) مورد نیاز برای انجام سفارش، خدمات پس از فروش، بررسی‌های حقوقی باشد که شرکت به صلاحدید خود منفرداً آن را، لازم بداند. (د) لازم باشد که برای پیگیری امور جنایی در اختیار مقامات قضایی قرار گیرد.

شرکت هر گونه سانسور، ویرایش، تغییر یا دستکاری را در هرگونه نظرسنجی، نظارت بر برقراربودن ارتباط که بوسیله مشتری یا دیگران انجام می‌شود، صراحتا رد می‌کند. هر چند شرکت هر گونه ارتباطی را که ممکن است به شرکت یا مشتریان شرکت یا دیگران صدمه بزند، مورد نظارت قرار می‌دهد، حتی ممکن است حذف یا قطع کند. مبنایی که شرکت بر اساس آن اقدام به این کار می‌کند، بدون آنکه محدودیتی بیاورد، شامل نقض بالفعل و بالقوه سند "شرایط و ضوابط استفاده" می‌شود.

توجه داشته باشید که شرکت ممکن است اطلاعات جمع آوری شده را در جهت اطلاع ‌رسانی محصولات و خدمات خود یا اطلاع‌ رسانی حساب کاربری شما مورد استفاده قرار دهد.


تبلیغات و کوکی های اشخاص ثالث

اطلاعات پایه جمع آوری شده کاربر، برای کمک به ما در جهت آنالیز ترافیک وب، بهبود محتویات وب سایت ما و بهبود نحوه استفاده شما از وب سایت ما، مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

ما اطلاعات شخصی مشتریان را مگر در مواردی که صریحاً در این سند خط‌مشی آمده است، مورد مبادله، اجاره یا فروش قرار نخواهیم داد. ما هم اکنون با شرکت‌های آنلاینی، قرارداد داریم که این اطلاعات را، از طرف ما مورد پردازش قرار می‌دهند تا ما را در جهت بهینه سازی و مدیریت کسب و کار و ارتباطات اینترنتی، کمک کنند. ما از خدمات شرکتهای بازاریابی استفاده می‌کنیم که به ما کمک می‌کنند تا میزان کارایی برنامه‌های تبلیغاتی خود و نحوه استفاده بازدیدکنندگان از وب سایت خود را بسنجیم. برای این کار ما از کوکی هایی که شرکت بازاریابی در اختیار ما قرارداده، در وب سایت خود استفاده می‌کنیم. اطلاعاتی که شرکت بازاریابی ما بوسیله این کوکی ها جمع آوری می‌کنند، هویت شخص را مشخص نمی کند. این اطلاعات به ما کمک می‌کند، نوع مشتریان و جاذبه‌های وب سایت خود و اینکه کدام محصول یا خدمات پرطرفدارتر است، را متوجه شویم. اگر چه شرکت بازاریابی، اطلاعاتی که از وب سایت ما می‌آید را از طرف ما ثبت می‌کند، ولی اینکه این اطلاعات در کجا استفاده شود یا نشود را ما کنترل و مشخص نمی‌کنیم.

ما ممکن است از کوکی ها (اطلاعاتی است که یک وب سایت امکان ذخیره آن را روی رایانه شما دارد) در جاهایی استفاده کنیم. کوکی به یک برنامه کاربردی تحت وب، امکان پاسخ به شما را فراهم می‌کند و با نگهداری و بازیابی داده‌هایی در مورد سلایق شما، برنامه کاربردی تحت وب، می‌تواند عملیات خود را متناسب با نیاز، چیزهایی دوست دارید و چیزهایی که دوست ندارید، ترتیب دهد. اکثر مرورگرهای وب اجازه پایش اینگونه کوکی‌های را به شما می‌دهند. در مورد نحوه عملکرد این پایش باید، به دستورالعمل‌های مرورگر خود مراجعه کنید. اگر شما کوکی ها را در مرورگر خود غیرفعال نمایید، باید به این نکته توجه داشته باشید که از بسیاری از مزایای شخصی سازی یک برنامه کاربردی تحت وب، محروم خواهید شد و در صورت غیرفعال کردن کوکی ها، بسیار محتمل است که برخی از عملکردهای وب سایت، از کار بیفتند و یا بسیار کند شود.


من چگونه می‌توانم به اطلاعات شخصی خود دست پیدا کنم؟

هنگامی که شما مشتری ما شوید و در سایت عضو گردید، می‌توانید به اطلاعات شخصی خود از قبیل نشانی و اطلاعات تماس خود، در هر زمان که خواستید، برای تغییر یا تصحیح، دسترسی پیدا کنید. به عنوان مشتری شرکت، شما می‌توانید با ورود به سیستم و پنل کاربری مشتریان، به اطلاعات شخصی خود دسترسی پیدا کنید. اطلاعات حساب کاربری شما به صورت امن نگهداری می‌شوند و تنها با وارد کردن، گذرواژه ای که خودتان انتخاب کرده اید، قابل دسترس است.

لازم به ذکر است، در صورت ویرایش اطلاعات تماس، شامل شماره تماس و آدرس ایمیل، شما ملزم به تأیید شماره یا ایمیل جدید وارد شده هستید و در صورت عدم تأیید شماره یا ایمیل جدید، اطلاعات شما بروزرسانی نمی گردد.

قابل توجه است که در صورت ارائه مدارک و احراز هویت کاربر، و در نهایت ارتقای سطح پنل کاربری، در صورت ایجاد تغییرات کلی، شما مستلزم ارائه مدارک جدید خود جهت احراز اطلاعات جدید وارد شده هستید.


پیوندها

از وب سایت ما پیوندهایی به سایر وب سایتها وجود دارد، که ممکن است متعلق به شرکتها و اشخاصی باشد، که وابستگی به شرکت ما ندارند. ما مسئولیتی در مورد صیانت حریم ‌شخصی و محتویات آن وب سایت ها نداریم و به شما توصیه می‌کنیم که جانب احتیاط را رعایت کنید. به ویژه به شما توصیه می‌کنیم که سند اطلاعاتی و خطی مشی حریم خصوصی آن وب سایت را مطالعه کنید و مطمئن شوید که آن را پذیرفته اید. توجه داشته باشید که این سند خط‌مشی، تنها و تنها برای این وب سایت صادق است.

توجه کنید که شرکت آرتیم تنها در این وبسایت به نشانی www.RTeam.ir فعالیت می کند؛ بنابراین تبلیغات یا دیگر سایت هایی که با اسامی مشابه ما فعالیت می کنند، ربطی به این شرکت نداشته و آرتیم هیچ گونه مسئولیتی در قبال دیگر سایت ها بر عهده نخواهد داشت و مسئولیت شرکت تنها به خدمات و سرویس های ارائه شده در نشانی مذکور محدود می گردد.


حریم‌ شخصی کودکان

تمامی خدمات ارائه شده در این وبسایت به قشر جوانان و بزرگسالان مرتبط می باشد و جهت ارائه خدمات خاص ذکر شده در این سند، اسکن مدارک از کاربر و مشتری دریافت می شود، بنابراین با در نظر گرفتن اینکه شرکت به افراد زیر ۱۸ سال خدمات ارائه نمی کند، بنابراین مسئولیتی در قبال سوء استفاده کاربران در این رابطه نخواهد داشت.


تغییر در سند حریم خصوصی و خطی مشی شرکت

شرکت حق تغییر این سند خط ‌مشی را در هر زمان که بخواهد، از طریق تغییر این سند در وب سایت، برای خود محفوظ می‌دارد. ما به شما توصیه می‌کنیم که به صورت دوره ای برای اطلاع از این تغییرات، به سایت مراجعه کنید. پس از هر تغییر فرض ما بر این است که شما، آن تغییر را پذیرفته اید. نسخه قابل استناد این سند خط‌ مشی آخرین نسخه ای که در سایت موجود است، خواهد بود. توجه کنید که در صورت تغییر این سند، تاریخ بروزرسانی در ابتدای سند منشتر می گردد.


تماس با ما

اگر شما پرسش یا نگرانی در مورد این سند دارید، می‌توانید آن را از طریق صندوق پستی الکترونیکی connect@RTeam.ir با ما مطرح کنید.