آرتیم  |  RTeam.ir

طراحی وبسایت، خدمات هاست و دامنه، طراحی و گرافیک

پشتیبانی ۲۴ ساعته آرتیم


در جهت رضایت هرچه تمام تر کاربران و مشتریان، آرتیم بخش پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمام روز های سال را راه اندازی کرده است.


پشتیبانی آرتیم فقط به صورت تیکت و ایمیل می باشد. مسلم است که ارسال و ثبت تیکت در پنل کاربری سریعتر و کامل تر پاسخ داده می شود، بنابراین جهت ارتباط با تیم پشتیبانی، ابتدا وارد پنل کاربری خود شده و سپس منوی ارتباط با پشتیبانی را انتخاب نمایید. همچنین می توانید از طریق آدرس پست الکترونیکی support@RTeam.ir با تیم پشتیبانی آرتیم در ارتباط باشید.


شماره تماس های موجود در سایت، تنها جهت تماس با بخش ارتباطات سایت و ارتباط در شبکه های اجتماعی است؛ خواهشمندیم در صورت نیاز به پشتیبانی با شماره ها و دیگر ایمیل های سایت تماس نگیرید.


امکان ارائه پشتیبانی تلفنی وجود ندارد؛ تنها در صورتی که جهت پاسخ به تیکت شما یا رفع اشکال نیاز به تماس باشد، تیم پشتیبانی با شما تماس خواهد گرفت. همچنین توجه کنید که پشتیبانی تنها برای خدمات و سرویس های خریداری شده شما اعمال می گردد و در هنگام ارتباط با پشتیبانی تنها در رابطه با سرویس های خریداری شده خود، می توانید سوالات خود را مطرح کنید.


تیم پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته فعالیت کرده و تمام درخواست های شما را بررسی می کند و به آنها پاسخ می دهد؛ توجه کنید که بررسی تیکت یا ایمیل های پشتیبانی و آماده کردن پاسخ و ارسال به شما کمی زمان بر بوده و حداکثر تا ۲ ساعت پس از ارسال تیکت یا ایمیل به آن پاسخ داده خواهد شد.


در صورتی که درخواست پشتیبانی شما فوری نیست، می توانید علاوه بر روش های ذکر شده (تیکت و ایمیل) از طریق صفحه تماس با ما، فرم تماس را تکمیل کرده و گیرنده را بخش "پشتیبانی" قرار دهید.